FAQ

Tak, pierwszy raz zaoferujemy 3 godz warsztaty (zdalne, na platformie Zoom) dla kilku głównych przedmiotów. 3-godz warsztaty, podczas których nauczymy uczestników 10 postaw myślenia krytycznego oraz 4-6 rutyn myślenia krytycznego. W programie Festiwalu znajdziecie przedmioty oraz daty poszczególnych szkoleń.

Przygotowaliśmy po 2-3 szkolenia z głównych przedmiotów w różnych terminach oraz w różnych porach w ciągu 7 dni naszego Festiwalu, tak aby każdy znalazł idealny termin dla siebie.

Tak, pierwszy raz umożliwiamy zakup biletu tylko na interesujące Was wydarzenia. Zobacz naszą informację o możliwych wyborach, gdy masz w budżecie 50, 100 czy 160 zł.

Tak, nasz Festiwal odbywa się w ostatnich dniach sierpnia, aby trafił właśnie do rad pedagogicznych. Są możliwe dwie ścieżki – zakup voucherów dla grupy do 30 os oraz pakiet premium. W pierwszym przypadku nauczyciele sami dokonują wyboru szkoleń lub webinarów dla siebie, według klucza przedmiotowego. W drugim wariancie, dla dużych rad pedagogicznych, organizujemy zamknięte szkolenie tylko dla Was (szczegóły można znaleźć TU).

Tak, najprostszym sposobem jest zakup voucherów dla tych kilkunastu osób (zobacz ceny dla grup), a każda z tych osób wybierze się na szkolenie i webinar ze swojego przedmiotu – w ten sposób szkoła będzie mogła stosować myślenie krytyczne na kilku przedmiotach już z początkiem roku szkolnego.

Tak, oczywiście. Wystawiamy faktury na dane które otrzymamy od Państwa (pobierz, wypełnij i prześlij nam formularz zamówienia). Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu. A wszyscy uczestnicy webinarów otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji.

Tym razem udostępniamy nagrania z zakupionych webinarów aż przez 60 dni po Festiwalu.

Tak, mamy bilet premium w cenie 299 zł. W tej cenie można wziąć udział w 1 wybranym przez siebie szkoleniu oraz mieć dostęp do wszystkich webinarów.

Jak najbardziej. Rekomendujemy udział tych nauczycieli w szkoleniach przedmiotowych oraz webinarach po to, aby wykorzystać tę wiedzę i przetestować nasze postawy i rutyny myślenia krytycznego od nowego roku, na kilku lekcjach przedmiotowych. Po tej próbie będą mieli Państwo jasność czy to działa, czy nauczyciele i uczniowie aktywnie w tym uczestniczą. Jeśli tak, to mogą potem Państwo dołączyć do naszego rocznego projektu – w każdym momencie roku szkolnego. Szkolenie w ramach tego projektu będzie już bardziej zaawansowane, pogłębione, dzięki temu będę mogli Państwo jeszcze lepiej wdrażać myślenie krytyczne w swojej szkole. Aktywny udział w Festiwalu to najlepsza forma „posmakowania” myślenia krytycznego, zbudowania grupy liderów w swojej szkole, która będzie skuteczniej wdrażała projekt w szkole.