Szkolenie rad pedagogicznych

Każda szkoła zobowiązana jest do szkoleń swojej Rady Pedagogicznej. 

Skoro musisz to zorganizować, to wybierz takie szkolenie (takiego trenera) to wybierz, aby Twoi Nauczyciele doskonale się nam bawili, a przy tym nauczyli się naprawdę innowacyjnych i praktycznych rozwiązań do swoich klas.

Rozwiązaniem jest MYŚLENIE KRYTYCZNE, KULTURA MYŚLENIA

Czym wyróżniamy się w stosunku do innych ofert?
  • Prawdopodobnie jako jedyni, ale na pewno z największym doświadczeniem i z najlepszym materiałem, szkolimy z najbardziej pożądanego tematu na rynku – ROZWÓJ KOMPETENCJI 4K.
  • Nasze szkolenie to 4 godziny warsztatowej pracy wszystkich uczestników – potrafimy prowadzić warsztat dla 50 osób– i gwarantujemy, ze wszyscy będą zaangażowani.
  • Jako jedyni szkolimy z rutyn myślenia krytycznego, których Twoi Nauczyciele będą chcieli (bo sami świetnie się bawili na szkoleniu) używać potem, na lekcjach ze swoimi uczniami. 
  • Jako jedyni prowadzimy szkolenia w kulturze myślenia, co oznacza, że nasz Trener jest „moderatorem procesu”  a nie „gadającym wykładowcą”, uczestnicy przez 4 godziny szkolenia cały czas myślą, reflektują, bardzo dużo dyskutują i naprawdę dużo się…śmieją 😊

Dzięki takiej formie szkolenia, Twoi Nauczyciele będą o nim mówić jeszcze przez kilka miesięcy po spotkaniu!

Co ważne,

Nasze szkolenie jest tak zbudowane, że w kolejnych 2-3 latach możesz kontynuować proces szkoleniowy – poznawać kolejne narzędzia myślenia krytycznego, kolejne elementy metodyki „kultury myślenia”.

Wszystko po to, abyście kontynuowali rozwój w tym jakże ważnym obszarze kompetencji 4K, a nie „skakali z kwiatka na kwiatek” za każdym razem, co praktycznie uniemożliwia wdrożenie jakiejkolwiek innowacji w szkole.

Zastanawia się teraz ile to kosztuje?

Zaskoczę Cię – mamy aż 3 warianty cenowe przygotowane dla Dyrektorów.

Gwarantujemy Ci, że znajdziesz ten, który pasuje do Twoje szkoły, Twoich Nauczycieli, Twojego budżetu.

Sprawdź wszystkie szczegóły
https://4k.instytutkrytycznegomyslenia.pl/